Diskusia

Do diskusného fóra môžu prispievať iba registrovaní užívatelia.
Zaregistrovať sa môžete v hornom menu stránky. Týmto môžete dostávať aj upozornenie na odpoveď a novinky z oznamov.

Etický kódex diskusného fóra

1. Diskusné fórum slúži na výmenu názorov medzi rodičmi, vedením školy, učiteľmi a zamestnancami tejto Základnej školy.

2. Otázky v diskusnom fóre môžu byť adresované na vedenie alebo zamestnancov školy. Prispievateľ do diskusného fóra musí byť jednoznačne identifikovateľný.

3. V diskusnom fóre sú neprípustné príspevky, ktoré sú v rozpore s dobrými mravmi. (najmä: príspevky obsahujúce vulgarizmy, národnostné alebo rasové urážky alebo osočovanie)

4. V diskusnom fóre je neprípustná akákoľvek reklama, oznamy alebo odkazy na iné webové stránky alebo médiá, prípadne ich prekopírovanie.

5. Webmaster si vyhradzuje právo nezverejniť a neodpovedať na príspevky, ktoré budú v rozpore s dobrými mravmi alebo ktoré budú anonymné.

Máte nejaké pripomienky na zlepšenie alebo sa Vám niečo nepáči?

pridané 26.4.2017 11:31:05, IP: 87.197.32.210, Miroslav Malis

Nová stránka školy