Školská knižnica

Činnosť šk. knižnice

Naša školská knižnica sa od roku 2006, kedy sme ju zjednotili a prebudovali na multimediálnu knižnicu, stala kultúrnym centrom našej školy. Dnes už je bežnou praxou elektronická evidencia čitateľov a výpožičiek, stále pripojenie na internet, využívanie informačných a komunikačných prostriedkov v priestoroch čitárne. Vyučovacie hodiny, vedecké konferencie žiakov, besedy a školenia s využitím počítača a dataprojekcie sú samozrejmosťou. Naším cieľom je naučiť deti pracovať v ich školskom prostredí s klasickou i elektronickou knihou, vyhľadávať informácie na internetových stránkach, a hlavne vedieť ich využívať pri rozširovaní svojich literárnych vedomostí.

Školský knihovník: Mgr. Dagmar Rumanová

Žiadame čitateľov, aby dodržiavali výpožičné hodiny a požičané knihy vrátili do 30 dní!

Výpožičné hodiny:

11,50 –14,00 hod.